В грудні місяці 2017 року в нашій школі проходила благодійна акція допомоги людям похилого віку, які лишилися без турботи близьких на окупованих територіях Донецької області.

/Files/images/vihovna_robota/благодійність.jpg

Учні та вчителі радо підтримали акцію, що проводилась волонтерами, які не перший рік працюють на Сході країни. Було зібрано дуже багато речей: одяг, засоби гігієни, домашнє взуття, навіть продукти харчування. Деякі учні написали листи з побажаннями та привітаннями до самотніх бабусь та дідусів! Зібране було передано волонтерам, і до Нового року старенькі люди отримають свої подарунки.

/Files/images/vihovna_robota/благодійність1.jpgЮні благодійники 2-А класу /Files/images/vihovna_robota/благодійність2.jpgБлагодійна допомога від учнів школи №2

Щиро дякуємо учням, їх батькам та вчителям, які виявилися небайдужими до проблем літніх людей!